Hartelijk welkom op zaterdag 29 maart 2025 tussen 10.00 en 12.00 uur bij Molen de Zwaluw in Kesteren voor de start van dit prachtige project! Een schitterende wijk voor iedereen! Aan de rand van Kesteren, het mooie dorp in de Betuwe, ontstaat een nieuwe wijk voor jong en oud: De Hoge Wei. De combinatie van 2 bouwkavels, 255 appartementen en 94 grondgebonden woningen, een kerk en een basisschool biedt een unieke woonkans aan iedereen die van levendigheid en ruimte houdt. Het is de ideale plek om samen te leven, lekker buiten te spelen en elkaar te ontmoeten.
Deze fijne woonwijk is een waardevolle toevoeging aan het toch al zo gezellige dorp. Kesteren kent een mooie mix van traditie en eigentijdse voorzieningen, en is vanwege haar ligging in het rivierengebied omgeven door natuur en water. Wie eropuit wil met het gezin, komt hier volop aan zijn trekken. Wie liever thuis blijft trouwens ook, want daar geniet u van een comfortabele woning in een nieuwe, frisse wijk. Wat u ook wenst en hoe u ook leeft: uw toekomst begint hier.
Onderscheidende architectuur
De Hoge Wei heeft een charmante uitstraling, die wordt ingegeven door een onderscheidende architectuur die de verschillende woningtypen met elkaar verbindt. Die eenheid zie je bijvoorbeeld terug in de tuitgevels, die zowel in de appartementengebouwen als in de grondgebonden woningen terugkomen. Wie goed kijkt, ziet ook andere voorbeelden van zo’n historische knipoog, die een mooi contrast vormen met het eigentijdse comfort van deze woningen. Bij de grondgebonden woningen wordt juist gevarieerd met geveltypen, kleuren en materialen. Dit geeft iedere woning een eigen identiteit, terwijl De Hoge Wei als geheel een herkenbare eenheid vormt.
Ruime, groene opzet
De Hoge Wei wordt ruim opgezet, met goede parkeervoorzieningen en groene speelplekken verdeeld over de wijk. Het gebied is deels omringd door water, waardoor het gevoel ontstaat van een besloten ‘eiland’, dat echter wel uitstekend bereikbaar is. De appartementengebouwen worden aan de rand gerealiseerd, als een soort wachters die uitkijken over de omgeving. Meer naar binnen toe overheerst de laagbouw, met verschillende woningtypen die met elkaar toch een eenheid vormen.
De verkoop van de 2 bouwkavels is gestart eind 2024. Deze kavels zijn inmiddels dan ook zo goed als verkocht. De overige bouwkavels die hier ook werden aangeboden zijn inmiddels omgezet naar projectmatige woningen, deze woningen zullen aansluitend op fase A in verkoop komen. Dit betreffen enkele twee-onder-een-kapwoningen en vrijstaande woningen.
In verkoopfase A worden 29 grondgebonden woningen aangeboden. Met elkaar vormen zij de eerste straten van De Hoge Wei, in de directe nabijheid van de basisschool. Het zijn 15 rijwoningen en 8 hoekwoningen, 4 twee-onder-een-kapwoningen en 2 vrijstaande woningen. Zij zijn allemaal voorzien van een mooie tuin. De architectuur is onderscheidend en van een grote diversiteit. Het kleurrijke straatbeeld en de variatie in gevels en materialen maakt dat een woning in De Hoge Wei ook echt een persoonlijk thuis is. Bewoners van de rijwoningen maken gebruik van de parkeergelegenheid aan de voorzijde èn rechts en links van de straat, zodat je nooit hoeft te zoeken naar een parkeerplaats. De twee-onder-een-kapwoningen en de vrijstaande woningen hebben twee parkeerplaatsen op eigen terrein en een garage.
Inmiddels heeft de start verkoop plaatsgevonden en zijn er woningen onder optie gezet, echter zijn er nog een paar woningen vrij. Heeft u interesse neem dan contact op met de makelaars!