Meester J van Dolderenstraat 2 4041 VB Kesteren

Vraagprijs € 675.000 k.k.

Omschrijving

Op één van de mooiste plekjes van Casterhoven, een vrij uitzicht vanuit de keuken en woonkamer, een eigen oprit, fijne schuur, mogelijkheid voor kapsalon of praktijk/kantoor aan huis, fantastische veranda én meer dan voldoende parkeergelegenheid rondom de woning, enkele kenmerken van deze zeer sfeervolle TWEE-ONDER-EEN-KAPWONING! Ben je nu op zoek naar een huis dat echt ontzettend veel mogelijkheden heeft en dat leuk gelegen is? Kom snel een kijkje nemen bij dit mooie object. Tot snel!

In één van de eerste straten van de geliefde en jonge woonwijk Casterhoven treft je aan de rand op de hoek deze tweekapper. Met aan de zijkant een vrij uitzicht, een grote oprit en naast het huis nog extra parkeergelegenheid is deze woning ruim gelegen. Een fraaie uitstraling aan de buitenzijde met erker, mooi metselwerk en keurig schilderwerk nodigt deze woning je echt uit om binnen een kijkje te nemen. Het leuke is dat je van deze woning er verder geen enkele treft in de woonwijk, destijds werd hij bij de bouw al bijzonder gemaakt met een fraaie dakkapel bekleed met zink die doorloopt naar de tweede verdieping. Dit nog eens gecombineerd met een keuken die ook verspringt naar de zijkant zorgt voor een unieke woning!

Een fijne woonkeuken is de wens van veel mensen, hier treft je hem. Een prachtige hoekkeuken met grote raampartijen zodat je tijdens het eten koken leuk weg kan kijken en ruimte voor een grote eettafel voor de openslaande tuindeuren naar de achtertuin zodat je hier echt heerlijk kunt tafelen. Deze fijne plek biedt ruimte om heerlijk ’s morgens je krantje te lezen en je kopje koffie te drinken maar ook gezellig met elkaar hier tafelen is genieten! Door de prachtige kamer-en-suite deuren is deze keuken af te sluiten van de woonkamer.

De sfeervolle woonkamer bevindt zich aan de voorzijde, de royale erker en de mooie afmetingen zorgen er voor dat je hier opnieuw heel gezellig en fijn met elkaar je tijd kan doorbrengen. De raampartijen zorgen voor een fijne lichtinval en gelijk al een zonnetje ’s morgens in huis. Tussen de woonkamer en de keuken bevindt zich de hal en tussenhal. Hier is extra bergruimte en hier bevindt zich de trap naar de eerste verdieping.

Heel praktisch is de aanbouw die toegankelijk is vanuit de keuken. Nu in gebruik als een prachtige kapsalon en voorzien van alle gemakken en een eigen toegang echter ook goed voor diverse andere doeleinden te gebruiken zoals kantoor, praktijk, salon of met aanpassingen naar slaapkamer/badkamer. Natuurlijk kan het ook als een ideale speelkamer en/of bijkeuken gebruikt worden, mogelijkheden volop!

Om het wonen helemaal compleet te maken is er vanuit de net genoemde bijkeuken ook nog een hele fijne veranda/tuinkamer, deze is afsluitbaar en dit is een royale ruimte waar je heerlijk binnen ‘’buiten’’ kan zitten. Een gezellige plek met zicht over de tuin maar ook een heerlijk plekje om even in het vroege voorjaar te genieten, wanneer het buiten nog net te koud is kan je hier natuurlijk al wel heerlijk vertoeven. Je leest het al, een fijn huis dat warm aanvoelt met veel mogelijkheden maar waar het voornamelijk heel fijn wonen en genieten is!

De eerste verdieping is praktisch ingedeeld met 3 slaapkamers waarvan de grootste slaapkamer zich aan de achterzijde bevindt. Dit betreft echt een hele ruime slaapkamer aangezien deze zich over de gehele breedte van de woning bevindt. Slaapkamer 2 en 3 zijn aan de voorzijde gesitueerd en ook meer dan voldoende groot voor zowel bed, kast als bijvoorbeeld bureau. De badkamer bevindt zich in het midden, wel aan de buitengevel waardoor er een raam is. Deze badkamer is ook van alle gemakken voorzien. Zo is er zowel bad als douche, een wastafelmeubel en een toilet. Heerlijk om hier even op te frissen of te genieten na een lange dag in een ontspannen bad.

Omdat de dakkapel/dakopbouw vanuit de bouw doorloopt naar de tweede verdieping is hier ook nog extra ruimte. Hier bevindt zich een mooie 4e slaapkamer en zelfs de mogelijkheid voor een 5e slaapkamer. Dit gedeelte dat met enkele aanpassingen een 5e slaapkamer kan zijn betreft nu een werkruimte/logeerruimte echter met een aantal aanpassingen is dit zo een extra kamer. Verder bevinden zich hier de witgoedaansluitingen en is er ruimte om hier je was te drogen. De opstelplaats van de C.V. ketel is ook hier op deze verdieping en dat geldt ook voor de mechanische ventilatie. Het is een grote verdieping die veel mogelijkheden en bergruimte biedt. Wanneer je deze slaapkamers niet nodig hebt kan het natuurlijk ook heel praktisch als werkruimte. Sportruimte of logeerkamer functioneren zodat je er op die manier gebruik van kan maken.

De fijne tuin, deze tuin is echt heerlijk, leuk gelegen op het Westen zodat je hier tot ’s avonds kan genieten van het zonnetje en doordat er een gedeelte aan het water is gelegen heb je nog een extra terrasje. Een heel fijn en leuk plekje. Helemaal omdat het extra is, biedt dit veel mogelijkheden. Bij de achterdeuren is er ook een ruim terras en er is natuurlijk de veranda waar je fijn kan zitten maar aan het water is wel erg leuk. Dit gedeelte ligt lager en is netjes afgewerkt. Een extra bijkomstigheid die deze woning heeft ten opzichte van de andere woningen is de achterom. Achter de veranda/tuinkamer is een nette geïsoleerde berging/schuur, hier kan je allerlei spullen zoals fietsen, tuingereedschap, kussens etc. opbergen, erg praktisch. Om het juiste beeld van deze mooie en speelse tuin te krijgen die echt mooi aangelegd is moet je echt een kijkje komen nemen!

Zoals al eerder aangegeven is er ook voldoende parkeerruimte rondom de woning, dit is fijn, dit wordt namelijk nog wel eens gemist in een woonwijk echter door de prachtige hoekligging aan de rand van de wijk is dit hier goed geregeld. Verder is natuurlijk de privacy die er in de tuin en in de woning gecreëerd is erg fijn, mede omdat je wel leuk weg kijkt vanuit deze woning. De verbinding naar het dorp is verder erg goed. Je staat zelfs met de fiets met enkele minuten in het centrum van Kesteren waar alles te vinden is. Een mooi centrum met een mooi en compleet winkelaanbod. Eigenlijk voor alles kan je in het dorp zelf terecht en wanneer je net even iets extra’s nodig hebt, dan vind je dit wel in de omliggende dorpen. Ook wat betreft scholen (zowel basisonderwijs als voortgezet onderwijs) zijn goed vertegenwoordigd en dit geldt ook voor verenigingen, kerken en zelfs het eigen station. Het station biedt een treinverbinding naar Tiel en Arnhem en er is een busverbinding naar Rhenen. Ook in je vrije tijd kan je hier fijn vertoeven, zo is er een leuk aanbod aan restaurants maar ook wandelen en/of fietsen en andere leuke activiteiten zijn er volop aanwezig. Wandelen en fietsen kan je schitterend in het uiterwaardengebied echter ook in de bossen die zich op kleine afstand aan de overzijde van de rivier in de Utrechtse Heuvelrug bevinden.

Indeling
Ontvangsthal met toegang naar toiletruimte, garderoberuimte, meterkast en toegang naar de straatgerichte woonkamer met erker. Tussengedeelte met trapopgang naar eerste verdieping, bergruimte en toegang naar tuingerichte keuken met mooie en sfeervolle hoekkeuken met vaste kast. Toegang tot de salon/bijkeuken met vanuit daar een toegang naar de oprit en naar de tuinkamer. Vanuit de tuinkamer is de berging toegankelijk.

Eerste verdieping
Overloop met toegang tot 3 royale slaapkamers, een praktische badkamer die van alle gemakken voorzien is en een trapopgang naar de tweede verdieping.

Tweede verdieping
Overloop met extra werk-/studeerruimte/ logeergedeelte, opstelplaats van de C.V. ketel, witgoed en de mechanische ventilatie en toegang tot de 4e slaapkamer.

Algemeen
Het bouwjaar van de woning is 2014.
Het perceel van de woning is 258m².
Er is vloerverwarming aanwezig in de salon en de douche.
Er is diverse zonwering aanwezig.
De woning is volledig geïsoleerd en heeft een energielabel A+.
Dit is echt zo een woning die echt van alle gemakken en luxe voorzien is, we laten dit graag zien tijdens een bezichtiging.
De aanvaarding is in overleg.

Lees de volledige omschrijving
Wonen 150 m²
Inhoud 546 m³
Perceel 258 m²
Bouwjaar 2013
Kamers 5
Slaapkamers 4

Kenmerken

Algemeen

vraagprijs
€ 675.000 kosten koper
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg
Soort woonhuis
Eengezinswoning, hoekwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2013
Soort dak
Pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water, in woonwijk

Oppervlakten en inhoud

Wonen
150 m²
Gebouwgebonden Buitenruimte
18 m²
Externe bergruimte
17 m²
Perceel
258 m²
Inhoud
546 m³

Indeling

Aantal kamers
5 kamers (4 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer
Badkamervoorzieningen
Douche, dubbele wastafel, toilet
Aantal woonlagen
3

Energie

Energielabel
A+
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie
Verwarming
Cv ketel
Warm water
Cv ketel
Cv-ketel
Intergas (gas gestookt uit 2014, eigendom)

Kadastrale gegevens

Perceelnaam
Kesteren C 625
Oppervlakte
258 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom
Perceel
KTR00-C-625

Buitenruimte

Tuin
Achtertuin, voortuin
Achtertuin
99 m²
Ligging tuin
Oost bereikbaar via achterom

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Op eigen terrein, openbaar parkeren
Bekijk alle kenmerken

Plattegronden

Kaart

Op 5 minuten loopafstand Op 5 minuten fietsafstand