Onder bod

Oranjelaan 1 d 6669 AH Dodewaard

Omschrijving

Hele gave HOEKWONING met volop mogelijkheden! Ben jij handig? Zoek je een grote, casco HOEKWONING die je helemaal zelf af kan bouwen, een gaaf toograam en nog andere mooie raampartijen aan de voorzijde heeft en waar je een fijne tuin aan wel 3 zijden kunt realiseren? Dan is dit echt jouw huis! Het huis heeft een onwijs leuke uitstraling aan de buitenzijde en heeft veel lichtinval op de begane grond door de grote ramen. Hier kan jij echt een super leuke woning van maken, helemaal zoals je het zelf wil! Zie je dit al voor je? Kom snel een kijkje nemen en maak hier jouw nieuwe (t)huis!

Als je aan komt rijden word je al enthousiast! Mooie raampartijen, gevels afgewerkt met stucwerk en wanneer je binnen komt een hoog plafond, prachtige ruimten waar je echt iets mee kan!

Deze voormalige brandweerkazerne is namelijk getransformeerd naar 3 woningen. Drie wooneenheden waar je overal een prachtig woonprogramma kan creëren. De verkopers zijn er in geslaagd om een sfeervolle uitstraling aan de buitenzijde te realiseren waarbij toch eenheid is gevonden. Leuk is de diversificatie van de woningen.

Om je toch een beetje op weg te helpen zijn er mooie impressies en praktische plattegronden gerealiseerd. Misschien wil jij het helemaal anders, geen enkel probleem. De woning wordt gekocht zoals deze er nu bij staat, dit betekent dat je echt alle kanten op kunt. Wel is er met de plattegronden zoals ze er nu zijn al goed over de woning nagedacht. Zo heeft deze woning met deze plattegrond een woonoppervlakte van zoals al aangegeven afgerond van maar liefst 116m².

Let wel op, deze indelingen zijn nog niet gerealiseerd. De woning is zowel beneden als op de verdieping nog helemaal leeg en er is nog niets aanwezig, ook geen elektra en verdere installaties.

Het perceel waar de woning op staat is netjes in gestraat. Leuk is de tuin die aan zowel achterzijde, zij-zijde als voorzijde ligt. Dit betekent een parkeerplaats aan de voorzijde en een fijne tuin waar je ’s morgens gelijk je eerste kopje koffie in het zonnetje kan doen. Heel fijn is het extra stukje tuin nog aan de achterzijde waar je nog net de laatste zonnestralen ’s avonds mee pakt. Super leuk toch om hier een heerlijke tuin te realiseren? Het totale perceel heeft een oppervlakte van maar liefst 205m², dit betekent dan ook dat je hier ondanks de parkeerplaats ook echt nog wel een leuke tuin kan realiseren.

De ligging van het geheel is leuk, op kleine afstand van de dagelijkse voorzieningen zoals winkels, verenigingen en scholen maar ook op kleine afstand van de uiterwaarden van het mooie rivierengebied waar je heerlijk kan wandelen en of fietsen. Wanneer je net even iets extra’s nodig hebt, dan kan je dit wel vinden in de omliggende dorpen en/of steden. De verbinding naar de uitvalswegen en het station is goed. Zo ben je dan ook snel en gemakkelijk in de (grotere) steden.

De indeling zoals deze nu beoogt is zou als volgt door je gerealiseerd kunnen worden;
Begane grond
Entree, meterkast, toiletruimte, trapopgang naar de verdieping, een L-model woonkamer met dubbele toogdeuren naar de tuin en een half open keuken.

Eerste verdieping
Overloop met toegang tot 3 slaapkamers. Aan de voorzijde voorzien van een raam. Badkamer. Separate 2e toiletruimte en er kan een C.V. ruimte gerealiseerd worden die toegankelijk is vanuit de ene slaapkamer.
Zo nodig kan er natuurlijk altijd nog een bergzolder met vlizotrap gerealiseerd worden.

Wanneer je nog meer ruimte en/of licht zou wensen kunnen er zo nodig ook nog dakkapellen toegepast worden.

Wanneer je de woning zou kopen wordt deze notarieel overgedragen en geleverd in de staat en toestand zoals deze te zien is tijdens de bezichtiging. Dit betekent dat de woning bezemschoon wordt opgeleverd. Het risico voor verdere afwerking gaat dan ook daarmee volledig over op de koper. In de koopovereenkomst zal een ‘as is where is’ clausule worden opgenomen.

De koopsom is kosten koper, de bijkomende kosten koster zijn o.a. overdrachtsbelasting.
Om echt een duidelijk beeld te krijgen is het mogelijk om de woning te komen bezichtigen, in dat geval kan je een kijkje komen nemen en laten wij je alles zien.

Op dit moment zijn de woningen casco. Dit betekent dat je meterkast dient te realiseren, de nuts zal daar nog wel voor kosten van verkoper in aangebracht worden. Van hieruit kan je zelf daarna de nuts weer oppakken en verder verwerken in de woning.

Algemeen
De buitengevels zijn opnieuw afgewerkt met stucwerk.
Er zijn nieuwe kozijnen met HR++ beglazing toegepast, dit betreffen fraaie kunststof kozijnen.
De kap is van binnenuit geïsoleerd en afgewerkt met gipsplaten. Deze dient koper zelf nogmaals met gips af te werken, echter kan er op deze wijze wel direct gewerkt worden met bijvoorbeeld inbouwverlichting.
Zoals aangegeven is de indeling van de woning naar vrije keuze.
Een energielabel is nog niet aangegeven aangezien er nog geen installaties in de woning aanwezig zijn.
De aanvaarding kan per direct.

Lees de volledige omschrijving
Wonen 116 m²
Inhoud 345 m³
Perceel 205 m²
Bouwjaar 1977
Kamers 6
Slaapkamers 3

Kenmerken

Algemeen

Status
Onder bod
Aanvaarding
In overleg
Soort woonhuis
Eengezinswoning, hoekwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1977
Soort dak
Pannen
Ligging
Aan rustige weg

Oppervlakten en inhoud

Wonen
116 m²
Perceel
205 m²
Inhoud
345 m³

Indeling

Aantal kamers
6 kamers (3 slaapkamers)
Aantal woonlagen
2

Energie

Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie

Kadastrale gegevens

Perceelnaam
Dodewaard D 2466
Oppervlakte
205 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom
Perceel
DDW00-D-2466

Buitenruimte

Tuin
Achtertuin, voortuin, zijtuin
Voortuin
50 m²
Ligging tuin
Oost

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Op eigen terrein
Bekijk alle kenmerken

Kaart

Op 5 minuten loopafstand Op 5 minuten fietsafstand